Kom i kontakt med DigiNordland

Dersom du ønsker mer informasjon om DigiNordland, har innspill eller andre henvendelser er du velkommen til å ta direkte kontakt med oss.

Har du prosjektforslag til DigiNordland?

Ansatte

Smilende jente som står i en gang. Foto

Celina Victoria Svaleng
Nettverksleder

E-post: celina@diginordland.no
Telefon: +47 413 74 747
Se profil på LinkedIn

Følg DigiNordland på LinkedIn

Ansatte i regioner

Hilde T Lauvset Rafaelsen
Prosjektleder, Digitale Helgeland

E-post: hilde.rafaelsen@bronnoy.kommune.no
Telefon: +47 481 84 216

Robin S. Lillejord
Koordinator, DIGI Vesterålen

E-post: robin.lillejord@oksnes.kommune.no
Telefon: +47 911 31 300

Laila Ingeborg Angell
Leder Utvikling og digitalisering,
Nordland Fylkeskommune

E-post: laiang@nfk.no
Telefon: +47 755 45 402 / +47 951 19 171

Ida Johanne Jønsberg
Rådgiver innovasjon og utvikling,
Nordland Fylkeskommune

E-post: idajon02@nfk.no
Telefon: +47 756 50 231 / +47 907 55 109

Tom Erik Holteng
Prosjektleder, Ett digitalt Salten

E-post: tom.erik.holteng@salten.no
Telefon: +47 977 36 144 

Jan Dag Ottemo
Enhetsleder, Lofoten IKT

E-post: jan.dag.ottemo@vagan.kommune.no
Telefon: +47 908 72 940

Roar Helfjord
Digitaliseringsrådgiver, Lofoten IKT

E-post: roar.helfjord@vagan.kommune.no
Telefon: +47 952 86 259

Tim Skau
Digitaliseringsrådgiver, Ofotenregionen

E-post: tim.skau@narvik.kommune.no
Telefon: +47 908 80 762

Øyvind Kristiansen
Digitaliseringsrådgiver, Ofotenregionen

E-post: oyvind.kristiansen@narvik.kommune.no
Telefon: +47 975 33 881

Johanna Nystad
Digitaliseringsrådgiver, Ofotenregionen

E-post: johanna.nystad@narvik.kommune.no
Telefon: +47 480 66 120

Vegard Skoglund
Kvalitetsrådgiver, Ofotenregionen

E-post: vegard.skoglund@narvik.kommune.no
Telefon: +47 900 37 201

Gi oss din tilbakemelding